HAKKIMIZDA

U.D.P Uluslararası Direkt Pazarlama Şirketi Ve Ortakları Türkiye’de İlk Defa 1988 Senesinde Yabancı Sermayeli Fransız Şirketi İle “DOĞRUDAN Pazarlamayı” Ülkemizde Başlatan Kuruluştur.

İnternetin Olmadığı Yanlızca Ptt Nin Ödemeli Paket İle Tahsilat Yaptığı Dönemlerde Gazetelerin İç Sayfalarında Ve Televizyon Eklerinde Verilen Reklamlar İle Türk Halkına Hizmet Etmiş Şirketimiz Bir İlki Başlatmanın Haklı Gururunu Yaşamaktadır.

Günümüz De İletişim Ağlarının Ve Reklam Mecralarının Değişmesi Sonucunda İnternet Üzerinden Türk Halkına Hizmet Etmenin Sevincini Sizlerle Paylaşmaktayız.

Şirketimiz Dünya Da Ve Özellikle De Avrupada Test Edilmiş ,İLGİLİ Ülkelerin Bağlı Bulundukları Bakanlıklardan İzinleri Alınmış Orijinal Ürünlerin İçinden Özenle Seçtiklerini Türk Tüketicisinin Beğenine Sunmanın Haklı Gururunu Yaşamaktadır.

Türkiye’de İse Hiçbir Şirketin Yapmak İstemediği Koşulsuz , Şartsız ,SORU Sorulmaksızın Memnun Kalmadığınız Takdirde Ürün Para İadesi “GARANTİSİ Veren Tek Şirket Olmanın Da Ayrıca Sevincini Yaşıyoruz.

Amerika Başta Olmak Üzere Avrupa Nın Tüm Ülkelerindeki Çıkan Yeni Ürünleri Anında Sizlerin Beğenisine Sunuyoruz.

Ürünler Hakkında Derin Bilgilere Sahip Call-Center Çalışanlarımız Telefon İle Başvurularınız Da Sizlere Dilediğiniz Kadar Detaylı Bilgiler Verirken, Paketleme Servisimizdeki Elemanlarımız İse Siparişlerinizi Aynı Gün Çıkartarak İstanbul’un En Uzak Yerine Bile İki İş Gününüde Kolilerinizi Teslim Ederek Haklı Bir Başarıya İmza Atmaktadırlar.

Değerli Müşterimiz 25 Senedir Türkiye’de Sizlere (ÜRÜNDEN Memnun Kalamadığınız Takdirde Kayıtsız Şartsız Soru Sorulmaksızın Para İadesi Garantisi Veren Tek Şirket Olarak) En İyi Ürünleri En Ucuz Fiyatlarla Sunmaya Çalışan Şirketimiz Bu Sene Gümüş Yılını Sizlerle Kutlamanın Haklı Sevincini Ve Gururunu Yaşamaktadır.

Altın Yılımız Olan 50. Senemizde De Gene Sizlerle Beraber Olmayı Umut Eder Sihhatli ,MUTLU Günler Temenni Ederiz.

Saygılarımızla

U.D.P